WinterWarm 2022
Van 2 februari t.e.m. 6 februari 2022
De bossen van de Hoge Rielen zijn voor de vijfde keer het decor van WinterWarm. Dompel je onder in de magische sfeer van dit vijfdaags winterfestival met lichtinstallaties, circus, muziek, theater en veel natuurbeleving.
Ontdek het programma op de website van de Warande.
Het pas gerenoveerde Theater wordt het nieuwe festivalcentrum. Je geniet in de nieuwe Winterbar van een gezellige sfeer, vuur, muziek, een eigen WinterWarmbier en andere lekkere drankjes en hapjes.
Ook voor UIT HET DONKER kiezen we voor een nieuw parcours. Wandel avontuurlijk in de donkere bossen en ontdek gratis drie fantastische lichtinstallaties. Breng zeker je zaklamp mee om door het bos de bomen te zien. Halfweg de wandeling kan je even op adem komen in Café Halfweg.
Vrijdagavond wordt een feest voor de jeugd. Kom vrij skaten in de skateloods van de Hoge Rielen op de beats van de dj’s van m i k s. Of show je skills op de ramp buiten tijdens een kleine contest. Warm je aan het kampvuur en bewonder de grafitti-muur. En waar kan je beter dansen dan op onze BosRave in samenwerking met Booty Rave?


Zondagnamiddag toveren we het bos aan de Winterbar om tot een speelbos. Kinderen kunnen meebouwen aan ons landart-project, vuur maken, proeven van het bos, creatieve kaarten maken en vooral heel veel spelen terwijl de ouders in de bar genieten van de WinterWarm-sfeer.
En verder is er het éénmanscircus van een Zwitserse artiest die bij Cirque du Soleil speelde, Theo Maassen die theater speelt in een loods, een speelinstallatie voor peuters en een treintje dat je naar loodsen in het bos brengt voor bijzondere muziekacts en een kampvuurconcert brengt.
O ja… kom met de fiets en rij tot aan de grote fietsenstalling naast de Winterbar: de gemakkelijkste, snelste en milieuvriendelijkste manier om naar WinterWarm te komen.


Programma, tickets en meer info vanaf 25 november op de website van de Warande
www.warande.beWinterbar en foodtrucks
Even opwarmen in onze Winterbar, gezellig napraten aan het vuur, genieten van gratis akoestische optredens, een hapje eten aan één van de foodtrucks ... Het kan allemaal aan onze Winterbar met vuurschalen.
Nieuw recept WinterWarmbier
Niets meer deugddoend dan een frisse pint aan het kampvuur. Dit jaar gingen de Hoppertunisten, de Warande en de Hoge Rielen op zoek naar een bier waar natuur en smaak samenkomen. De keuze viel op een bier gemaakt met siroop van dennennaalden die werden geplukt op de Hoge Rielen.
Het resultaat is een licht, fruitig bier met een zoete dennentoets.


Praktisch
goed om te weten
Roken is enkel toegestaan op de hiervoor voorziene plaatsen.
Honden zijn niet toegelaten op het domein.
kleding
Niet elke locatie is verwarmd. Je draagt best warme kleren en aangepast schoeisel.
toegankelijkheid voor rolstoelen
De meeste paden op het domein van de Hoge Rielen zijn verhard. Kom je met een rolstoel naar de voorstelling, reserveer je tickets dan telefonisch op het nummer 014 41 69 91.
bereikbaarheid
Een organisatie van
WinterWarm is een organisatie van de Warande, de Hoge Rielen, cc ’t Schaliken en gemeente Kasterlee.
WinterWarm 2022
17:30 - 18:00